More
  HomeZo sveta zvieratAké pracovné miesta sa najímajú v 14 blízko mňa

  Aké pracovné miesta sa najímajú v 14 blízko mňa

  Published on

  spot_img


  Môžem sa zamestnať v 14?

  V Spojených štátoch má tínedžer legálne povolené získať prácu vo veku 14 rokov. Medzi pracovné miesta povolené federálnou vládou pre 14-ročných a starších tínedžerov patrí kancelárska a administratívna práca, varenie na elektrickom alebo plynovom grile (bez otvoreného ohňa ), pokladne, označovanie cien a vrecovanie.7 . 2018.

  Môžu v Subway pracovať 14-roční ľudia?

  Subway nešpecifikuje vekovú hranicu, a preto nemajú minimálnu vekovú hranicu, ktorá je nižšia ako štandardný vek 13 rokov. Vo všeobecnosti však Subway nezamestnáva nikoho, kto má menej ako 16 rokov.4 . 2021.

  Môžete pracovať v Dairy Queen v 14 rokoch?

  Vo všeobecnosti, ak chcete získať prácu na čiastočný úväzok v Dairy Queen ako Front Counter, Kitchen, Chill Staff alebo Cake Crew Team, musíte mať aspoň 16 rokov. Reštaurácie Dairy Queen sú však nezávisle vlastnené a prevádzkované, takže niektoré miesta budú zamestnávať 14 a 15-ročných s pracovným povolením.

  V akom veku najíma Taco Bell?

  Minimálny vek pre zamestnanie v Taco Bell je 16 rokov. Nezávisle vlastnené a prevádzkované franšízy však môžu mať ďalšie požiadavky. Taco Bell dúfa, že do roku 2022 zamestná ďalších 100 000 zamestnancov.

  Viete o nejakých miestach, ktoré najímajú vo veku 14 rokov?

  prijímať objednávky od zákazníkov a pripravovať jedlo Baskin-Robbins – Pripravovať produkty tak, aby spĺňali štandardy kvality a prevádzkovať pokladňu nápoje s firemnými receptúrami a čisté kuchynské vybavenie Culver’s – Obsluhovať zákazníkov zdvorilosťou a pripravovať objednávky zákazníkov

  Aké spoločnosti najmú 14-ročného?

  McDonalds Niektoré pobočky McDonalds najímajú 14-ročných členov posádky. Safeway 14-roční s povolením môžu získať prácu v supermarketoch Safeway ako pytliaci. Taco Bell Taco Bell často zamestnáva ľudí, ktorí majú 14 a viac rokov. Baskin-Robins Tento reťazec zmrzliny prijíma zamestnancov už od 14 rokov. Chick-Fil-A Veľa Chick-Fil-A…

  V akých zamestnaniach môžem pracovať vo veku 14 rokov?

  Pracovné miesta povolené federálnou vládou pre 14-ročných a starších tínedžerov zahŕňajú kancelárske a administratívne práce, varenie na elektrickom alebo plynovom grile (bez otvoreného ohňa), pokladňu, označovanie cien a vrecovanie. Ale každý štát má iné zákony o tom, ako získať prácu v 14 rokoch a čo je potrebné na to, aby ste sa dostali na výplatnú pásku.

  Aké typy miest najímajú tínedžerov vo veku 14 rokov?

  Aké práce sú najímanie tínedžerov? Potraviny. Obchody s potravinami často najímajú tínedžerov vo veku 14 rokov a starších na pozície na čiastočný úväzok. … Obchodné domy. Mnohé obchodné domy ponúkajú tínedžerom letné brigády alebo pracovné hodiny počas večerov. … Miestne parky. Tínedžeri sú zvyčajne oprávnení uchádzať sa o pozície v miestnych parkoch a môžu tam nájsť prácu v údržbe alebo údržbe brán. Reštaurácie. …

  Latest articles

  More like this