More
  HomeZo sveta zvieratČo robiť dnes v San Marcos ca

  Čo robiť dnes v San Marcos ca

  Published on

  spot_img


  Má San Marcos CA centrum?

  Celé desaťročia mesto hovorilo o vytvorení centra mesta, južne od bulváru San Marcos a okolo Bent Avenue, Grand Avenue a Discovery Street. Štvrť Creek je koncipovaná ako hustá a pešia štvrť s obchodmi, reštauráciami, mestskými domami a kanceláriami pozdĺž zátoky San Marcos.23 2015 .

  Ako ďaleko je San Marcos CA od pláže?

  San Marcos sa nachádza asi 6 míľ vo vnútrozemí od oceánu a asi 30 míľ od centra San Diega.

  Je San Marcos TX bezpečný?

  Šanca stať sa obeťou násilného alebo majetkového zločinu v San Marcos je 1 ku 34. Na základe údajov o kriminalite FBI nepatrí San Marcos medzi najbezpečnejšie komunity v Amerike. V porovnaní s Texasom má San Marcos mieru kriminality vyššiu ako 87 % miest a obcí v štáte všetkých veľkostí.

  Aké zábavné aktivity môžete robiť v San Franciscu?

  Zoznam vedier v San Franciscu: 60 najlepších vecí, ktoré môžete robiť v zábavnom meste SF 1. Nakupujte na Union Square 2. Vypite si írsku kávu v Buena Vista 3. Jedzte čínske jedlo v čínskej štvrti 4. Pozerajte sa na architektúru v Paláci výtvarných umení 5. Získajte čokoládu na námestí Ghirardelli 6. Vylezte na dlaždicové schody na 16. Avenue 7. Jedzte to svoje

  Čo robiť v San Marcos Texas?

  Najpopulárnejším letným športom v Texase je river tubing. Aby porazili horúčavy, Texasania si užívajú chytenie trubice a splavovanie riek s priateľmi a nápojmi. Rieka San Marcos je najobľúbenejším miestom na tubing v centrálnom Texase s krištáľovo čistou vodou. Požičovňa rúr je k dispozícii v Lions Club Tube Rental a Texas State Tubes.

  Aké sú zábavné aktivity v San Antoniu?

  V rámci mesta je množstvo možností na rekreáciu v prírode, vrátane golfu, rybolovu, člnkovania, joggingu a turistiky. V rámci relatívne krátkej jazdy od mesta si návštevníci San Antonia môžu užiť aj také ikonické texaské outdoorové aktivity, ako je turistika Enchanted Rock,…

  Latest articles

  More like this