More
  HomeZo sveta zvieratČo robiť v escondido dnes

  Čo robiť v escondido dnes

  Published on

  spot_img


  Čo robiť a vidieť v Escondido, CA?

  Navštívte: San Diego Zoo Safari Park, 15500 San Pasqual Valley Rd, Escondido, CA 92027-7017Vstúpte do dobrodružstva ako žiadne iné! San Diego Zoo Safari Park v… San Diego Zoo Safari Park 1-dňový lístok, bez rezervácie! Temecula má výhodnú polohu medzi Los Angeles, San Diego a Palm Springs.

  Je v Escondido v Kalifornii zoologická záhrada?

  San Diego Zoo Safari Park je rozsiahla nezisková rezervácia voľne žijúcich živočíchov, ktorá sa nachádza len 6 míľ východne od centra mesta Escondido. Safari park je domovom viac ako 3000 zvierat predstavujúcich viac ako 300 druhov. Jeho renomovaná botanická zbierka predstavuje 3 500 druhov a 1,75 milióna exemplárov.

  Kedy je Cruisin Grand v Escondido, CA?

  Cruisin Grand odštartuje v piatok 18. júna od 16:00 a pobeží každý piatok večer až do 24. septembra. Vrátia sa všetci vaši obľúbenci vrátane živej hudby, DJov, kotlíkovej kukurice a samozrejme toho najlepšieho z obdobia pred rokom 1974 horúce rody v krajine!

  Aké sú najlepšie vecičky v San Diegu?

  1. San Diego Zoo Safari Park Táto rozľahlá savana, ktorá sa predtým nazývala Wild Animal Park, bola postavená ako centrum chovu a ochrany pre divadlo San 2. Welk Resorts Theatre Jeho vyladená postava rozpráva príbeh mladého Neila Diamonda a zároveň prelína piesne Diamond cez.

  Latest articles

  More like this