More
  HomeZo sveta zvieratDátum vydania 3. sezóny zoo

  Dátum vydania 3. sezóny zoo

  Published on

  spot_img


  Vychádza 4. sezóna Zoo?

  Zistite, ako si Zoo stojí v porovnaní s ostatnými televíznymi reláciami CBS. 23. októbra 2017 bola ZOO zrušená, takže už nebude štvrtá sezóna.

  Prečo bola ZOO zrušená?

  Hovorca spoločnosti prezradil, že to bolo ťažké rozhodnutie. Hlavným dôvodom zrušenia relácie bola nízka sledovanosť. Relácia mohla získať len hodnotenie 0,51 v demografickej skupine 18-41 a len asi 2,56 milióna divákov. To bol výrazný pokles v porovnaní s predchádzajúcimi dvoma sezónami.16. 2020.

  Je Zoo sezóna 3 na Netflixe?

  Koncom septembra boli za posledné dva roky do Netflixu pridané ďalšie videá na YouTube Nové sezóny. To znamená, že na pripojenie k Netflix.13 budete musieť počkať dva týždne po odvysielaní finále série na 3. sezónu. 2017.

  Kde môžem pozerať Zoo Season 3?

  Sledujte Zoo, sezóna 3 | Prime Video.

  Kedy vychádza 3. sezóna Zoo?

  Zoo sezóna 3 vydaná 29. júna 2017 na CBS. Zoo, založený na najpredávanejšom románe Jamesa Pattersona č. 1, je globálnym trilerom o vlne násilných útokov zvierat na ľudí, ktoré zaplavujú planétu.

  Prečo bol seriál Zoo zrušený?

  Zoo zrušená po troch sezónach na CBS. Zoologická záhrada bola po troch sezónach na CBS zrušená, potvrdil Variety. Séria bola založená na rovnomennej knihe Jamesa Pattersona. V seriáli sa ľudstvo ocitlo v skĺznutí po potravinovom reťazci po tom, čo svetové zvieratá začali násilne útočiť na ľudí.

  Čo je to televízny seriál Zoo?

  Zoo je americký dramatický seriál vysielaný na CBS v Amerike, založený na rovnomennom románe Jamesa Pattersona (tiež jedného z výkonných producentov) a Michaela Ledwidgea. Vysielal tri série po trinásť epizód. Séria sa sústreďuje na správy, že zvieratá na celom svete sa spojili, aby viedli útoky…

  Latest articles

  More like this