More
  HomeZo sveta zvieratDivoká svetová zoologická záhrada az ceny

  Divoká svetová zoologická záhrada az ceny

  Published on

  spot_img


  Musíte v zoo Wildlife World nosiť masku?

  Návštevníci v zoo budú povinní nosiť rúška, rovnako ako aj zamestnanci. V celej zoo budú tiež nápisy nabádajúce k sociálnemu dištancovaniu, sedeniu na spoločenskú vzdialenosť, sanitácii po každom jazdcovi a nainštalovaných desiatky dezinfekčných staníc.31 . 2020.

  Môžete si priniesť vlastné jedlo do zoo Wildlife World?

  Nie sú povolené žiadne vonkajšie potraviny ani chladničky. Vonkajšie nápoje sú povolené.

  Čo je lepšie Phoenix Zoo alebo divoká zoologická záhrada?

  Re: Phoenix Zoo alebo Wildlife World Zoo and Aquarium. Phoenix Zoo je lepšia ako WWZ v mnohých ohľadoch; je to svetová zoologická záhrada s mimoriadne dobre udržiavanými expozíciami a širokou škálou exotických zvierat. To znamená, že nemá akvárium, ak je to pre vaše deti zaujímavé.

  Ako dlho trvá prejsť zoologickou záhradou Wildlife World?

  S deťmi to môže trvať niekoľko hodín až celý deň, kým si všetko prezrú, zajazdia si, zúčastnia sa výstav atď. Pre dospelých, ktorí sa len prechádzajú po výstavných priestoroch, je plná zoo prehliadnutá za 2-3 hodiny.

  Aká je najväčšia zoologická záhrada v Arizone?

  Wildlife World Zoo, Aquarium & Safari Park má najväčšiu zbierku exotických a ohrozených zvierat v Arizone s viac ako 600 samostatnými druhmi, jazdami, detskou zoo a dennými predstaveniami! Znovu sme otvorili 3. septembra a vítame návštevníkov každý deň tak, ako za posledných 35 rokov.

  Ktorá zoologická záhrada je lepšia v Arizone?

  PHOENIX The Wildlife World Zoo, Aquarium & Safari Park, ktorý sa nachádza vo West Valley, bol tento víkend vyhlásený za najlepšiu zoologickú záhradu v Arizone.9. 2019.

  Koľko stojí Zoo a akvárium Wildlife World?

  Zoo otvorená denne od 9:00 do 18:00 Akvárium otvorené od 9:00 do 21:00 Vstupné do zoo a akvária je 37,00 USD pre dospelých a 17,00 USD pre deti od 3 do 12 rokov (plus daň), deti do troch rokov majú vstup zdarma. Špeciálny večerný vstup (po 17:00) len do akvária je 16,99 USD pre dospelých a 8,99 USD pre deti od 3 do 12 rokov (plus daň).

  Koľko stojí zoologická záhrada a akvárium v ​​Litchfield Park AZ?

  Vstupné do zoo a akvária je $ 37,00 pre dospelých a $ 17,00 pre deti od 3 do 12 rokov (plus daň), deti do troch rokov sú zadarmo. Špeciálny večerný vstup (po 17:00) len do akvária je 16,99 USD pre dospelých a 8,99 USD pre deti od 3 do 12 rokov (plus daň). Ceny sa môžu zmeniť.

  Čo robiť v Wildlife World v AZ?

  Domov s najväčšou zbierkou exotických zvierat v AZ so 600 rôznymi druhmi. Návštevníci môžu kŕmiť žirafy, papagáje a rejnoky. Pozrite si divokú prírodu na našej novej plavbe na logovom tobote, africkom safari vlaku, austrálskej plavbe loďou, divokej zveri alebo exotickom kolotoči. Najedzte sa so žralokmi v Dillon’s Barbecue Restaurant a Flamingo Lounge.

  Koľko stojí lístok do Phoenix Zoo?

  Dospelý (14+): 29,95 USD. Dieťa (3-13): 19,95 USD. Odporúčame online nákup vstupeniek vopred, aby ste obmedzili kontakt. Všeobecný deň. Hromadné denné. V súčasnosti NIE sme schopní rešpektovať zľavový program EBT.

  Latest articles

  More like this