More
  HomeZo sveta zvieratDivoký život lev

  Divoký život lev

  Published on

  spot_img


  Kde môžem hrať hry Free Wild Life Lion?

  Zahrajte si najlepšie a najnovšie hry so zvieratami v prírode s lovom a prežitím na Savannah. A zažite vzrušenie z lovu levov na iné malé zvieratá. Hry Wild Life Lion, ak sa dajú hrať zadarmo online na Brightestgames.com. Kliknite a hrajte hru Wild Life the Lion zadarmo online.

  Aký život má lev vo voľnej prírode?

  Krásny a hrozný život v Savannah, aj keď ste kráľom zvierat v tejto hre na simulátore leva. Mohutný lev môže byť hrôzostrašným predátorom, ale tiež sa môže stať obeťou rovnakej sily a obratnosti ostatných obyvateľov divokej prírody.

  Ktorá je najlepšia hra 3D Wild Life?

  V tejto 3D simulačnej hre divokého života budete ovládať obrovského mocného leva. Preskúmajte obrovský 3D les, upgradujte svoje štatistiky, bojujte so smrtiacimi nepriateľmi, lovte, aby ste prežili a ďalšie. Lovte zvieratá od najmenších po najsmrteľnejšie. Boj s inými predátormi v tejto simulačnej hre.

  Ako pomáha African Wildlife Foundation levovi?

  Zastavenie poklesu populácií levov v tomto regióne je nevyhnutné pre dlhodobý úspech tohto druhu. Nadácia African Wildlife Foundation spolupracuje s iniciatívou Tarangire Lion Research Initiative, aby zhromaždila údaje z miestnej populácie levov.

  Latest articles

  More like this