More
  HomeZo sveta zvieratEugene safari vo voľnej prírode

  Eugene safari vo voľnej prírode

  Published on

  spot_img


  Koľkokrát môžete prejsť cez safari s divokou zverou?

  pred viac ako rokom. Vstupenky sú len na jeden deň. Môžete sa vrátiť v ten istý deň, ale prvýkrát sme strávili asi 3 hodiny prechádzaním celého parku. Jedinou výhodou návratu v ten istý deň by bolo, že iné zvieratá môžu neskôr počas dňa vyjsť z úkrytu.

  Je otvorená prechádzka cez Wildlife Safari?

  Otvorené 363 dní v roku! Drive-Thru, od 10:00 do 16:00

  Koľko stojí dostať sa do afrického safari Wildlife Park?

  Počas našej jarnej a jesennej sezóny sú dospelí od 7 rokov 15,95 USD a deti 4-6 rokov 9,95 USD. Počas našej letnej sezóny a predĺžených víkendov je cena pre dospelých od 7 rokov 21,95 USD a pre deti od 4 do 6 rokov 13,95 USD. Deti do 3 rokov sú vždy ZDARMA.

  Aké zvieratá má Wildlife Safari?

  Medzi príjazdovou oblasťou a dedinou sa v Wildlife Safari nachádza viac ako 600 zvierat vrátane čiernych medveďov, juhoafrických gepardov, červených pand, Cape Eland, južanských bielych nosorožcov, afrických slonov, žiráf, tamarínov, hrochov, afrických levov a pštrosy.

  Môžete jazdiť na karavane cez safari vo voľnej prírode?

  Áno môžeš. Jazdite vlastným tempom, robte všetky fotky, ktoré chcete. Keď sme prešli, deti sa pozerali na otvorené strešné okná.

  Ako dlho trvá prejsť cez African Lion Safari?

  9 km jazdy cez Game Reserves si užijete približne hodinu až hodinu a pol!

  Je v južnom Oregone safari s divokou zverou?

  Nezabudnite sa pozrieť na Always Free Safari Village. Wildlife Safari vám dáva príležitosť urobiť si výlet do južného Oregonu, aby ste unikli na divoké africké safari a priblížili sa k pštrosom, dobytku Watusi, levom a zebrám.

  Koľko stojí ísť na safari vo voľnej prírode?

  Pre bezpečnosť našich a vašich zvierat nie sú v Safari Village ani v Wildlife Safari Drive Through povolené ŽIADNE domáce zvieratá. Wildlife Safari ponúka na mieste bezplatné (bez dozoru) búdy pre domáce zvieratá a predáva zámky pre búdy za poplatok 5 USD v službách pre hostí v obchode so suvenírmi. Všeobecné ceny vstupného. Dospelí: 21,95.

  Je Wildlife Safari Village otvorená pre domáce zvieratá?

  Zatvorené máme len na Deň vďakyvzdania a Vianoce. Pre bezpečnosť našich a vašich zvierat nie sú v Safari Village ani v Wildlife Safari Drive Through povolené ŽIADNE domáce zvieratá. Wildlife Safari ponúka virtuálne vstupenky, vďaka ktorým je prejazd cez check-in hračkou!

  Ako často je otvorené safari so zverou?

  Vstup do Wildlife Safari Drive Through Animal Park na vlastné riziko. Vstupenky sú nevratné. MÁME OTVORENÉ 363 DNÍ V ROKU! Zatvorené máme len na Deň vďakyvzdania a Vianoce. Pre bezpečnosť našich a vašich zvierat nie sú v Safari Village ani v Wildlife Safari Drive Through povolené ŽIADNE domáce zvieratá.

  Latest articles

  More like this