More
  HomeZo sveta zvieratGate gurmán san diego cca

  Gate gurmán san diego cca

  Published on

  spot_img


  Kto prevzal Gate Gourmet?

  V októbri 2002 Texas Pacific Group (TPG) kúpila Gate Gourmet od skrachovanej SwissAir Group za 1 miliardu CHF (675 miliónov USD) po veľmi zložitom odhalení leteckej spoločnosti nesúcej vlajky.

  Čo robí gate gurmán?

  Gate Gourmet je popredným svetovým poskytovateľom cateringových riešení leteckých spoločností a poskytovania služieb pre letecké spoločnosti, a to počas letu na viac ako 200 letiskách, ako aj v letiskových salónikoch.

  Koľko zamestnancov má Gate Gourmet?

  V gategroup našich 27 000 zamestnancov pracuje, aby slúžili ľuďom na cestách svojimi odbornými znalosťami v oblasti stravovania a pohostinstva; zásobovanie a logistika; a palubné riešenia.

  Čo je to let skupiny Gate?

  gategroup je popredným svetovým poskytovateľom cateringových, maloobchodných palubných a zariadení leteckých spoločností s najväčšou globálnou sieťou v leteckom priemysle.

  Aká je najväčšia letecká cateringová spoločnosť?

  Hlavné spoločnosti LSG Sky Chefs, založená v roku 1942, je dcérskou spoločnosťou Deutsche Lufthansa AG a je najväčším svetovým poskytovateľom stravovania v leteckej doprave.18 . 2020.

  Je Gate Gourmet verejne obchodovateľný?

  Gate Gourmet začala v roku 1992 ako cateringová odnož spoločnosti Swissair; teraz je súčasťou verejne obchodovanej vstupnej skupiny.

  Latest articles

  More like this