More
  HomeZo sveta zvieratJe lacnejšie kúpiť lístky do zoo v San Diegu online

  Je lacnejšie kúpiť lístky do zoo v San Diegu online

  Published on

  spot_img


  Mám si kúpiť vstupenky do San Diego Zoo vopred?

  Musím si pred návštevou zakúpiť vstupenku na konkrétny dátum? Od 15. júna hostia nepotrebujú na návštevu zoologickej záhrady alebo safari parku vstupné vopred na konkrétny dátum. Ak ste si už zakúpili lístok na konkrétny dátum, bude platný jeden rok od dátumu zakúpenia.

  Dostávajú členovia San Diego Zoo zľavy?

  Členovia San Diego Zoo Wildlife Alliance majú nárok na Wild Perks. Jednoducho ukážte svoju členskú kartu a získajte neuveriteľné zľavy od 5 % do 20 % v závislosti od úrovne vášho členstva. Užite si úspory na jedle, tovare a ďalších!

  Môžem si kúpiť vstupenky do San Diego Zoo v Costco?

  Obchody Costco – Costco v San Diegu CA niekedy predávajú zľavnené vstupenky do San Diego Zoo. Môžete si ich kúpiť aj online, čo môže byť lepšia voľba, pretože nie sú vždy dostupné v obchodoch. Nedávno Costco ponúkal 1-dňové vstupenky ako skvelé zľavy.

  Existuje zľava pre seniorov pre Zoo v San Diegu?

  10% jednodňová zľava pre seniorov, ale musíte si kúpiť osobne, aby ste sa mohli preukázať preukazom totožnosti.

  Stojí zoo v San Diegu za to?

  Ak ste špeciálne na návšteve San Diega, zoologická záhrada je dobrou voľbou, pokiaľ vás cena neodradí. Ak patríte k miestnym obyvateľom SoCal, ktorí majú radi zvieratá, návšteva zoologickej záhrady v San Diegu je v určitom okamihu samozrejmosťou.27 . 2016.

  Koľko stojí parkovanie v San Diego Zoo?

  Poplatok za parkovanie je 15 USD za vozidlo; 20 dolárov za parkovanie karavanu. Prednostné parkovanie je opäť k dispozícii počas vybraných víkendov a sviatkov, ak to počasie a návštevnosť dovolí.

  Je lepšia San Diego Zoo alebo Safari?

  Zoologická záhrada v San Diegu sa nachádza neďaleko centra San Diega a je domovom viacerých zvierat na menšom priestore. San Diego Zoo Safari Park sa nachádza v Escondido a zameriava sa viac na väčšie africké a ázijské zvieratá, pretože má výrazne väčšiu výmeru.8 2021.

  Aký vek je bezplatný v Zoo v San Diegu?

  Pozývame všetky deti! Október je v Zoo v San Diegu mesiacom zdarma pre deti a deti do 11 rokov majú bezplatný vstup po celý mesiac (s dospelým). Deti sa môžu spojiť so svojou divokou stránkou stretnutím s divokou prírodou a zároveň objavovaním zázrakov prírody prostredníctvom hry a skúmania.

  Existujú nejaké zľavy na vstupenky do San Diego Zoo?

  Ceny vstupeniek do zoo v San Diegu sú rovnaké online ako pri bráne. Pozrite sa na našu webovú stránku, kde nájdete najlepšie ponuky leteniek pred cestou a môžete získať až 70 % zľavu zo štandardnej ceny. V Zoo v San Diegu máme pravidelné zľavy, ktoré vám pomôžu výrazne ušetriť počas dňa.

  Ako dlho vydržia vstupenky do San Diego Zoo Safari Park?

  Zahŕňa: Jedna návšteva zoo v San Diegu a jedna návšteva safari parku zoo v San Diegu -alebo- dve návštevy zoo v San Diegu -alebo- dve návštevy safari parku zoo v San Diegu. Platnosť vstupeniek zakúpených online vyprší jeden rok od dátumu zakúpenia. Vychutnajte si návštevy zoo v San Diegu, safari parku v zoologickej záhrade v San Diegu a do SeaWorld San Diego.

  Existujú alternatívy k zoologickej záhrade v San Diegu?

  San Diego Zoo Safari Park a SeaWorld sú dve populárne alternatívy k hlavnej zoologickej záhrade. The Living Coast Discovery Center. Tu sa môžete zoznámiť so zvieratami a dozvedieť sa viac o tom, ako môžete pomôcť chrániť ohrozené zvieratá.

  Ako získať trasu do Zoo v San Diegu?

  Ak chcete získať pokyny a hodiny, zavolajte do Zoo v San Diegu na číslo 619-231-1515 alebo do Safari Parku na číslo 760-747-8702, prípadne prejdite na stránku Zoo v San Diegu Naplánujte si návštevu alebo na stránku Plán návštevy Safari Parku.

  Latest articles

  More like this