More
  HomeZo sveta zvieratNa cestách san diego

  Na cestách san diego

  Published on

  spot_img


  Ako sa dostať na cesty v San Diegu?

  Kontaktujte AJ na čísle (858) 637-7329. Vytvorte si vlastné skupinové dobrodružstvo. Vyberte miesto stretnutia. Vyberte destináciu. On the Go vás dostane tam a späť. Začnite svoju cestu odkiaľkoľvek v rámci týchto PSČ. Prepravné služby On the Go sú k dispozícii jednotlivcom vo veku 60 rokov a starším s bydliskom v okrese San Diego.

  Kto je zakladateľom on the go?

  On the Go je program Charitable Adult Rides & Services (CARS), ktorý prevádzkuje JFS. Spoločnosť CARS, založená v roku 2003, aby pomohla financovať programy a služby JFS, začala čoskoro pomáhať iným neziskovým organizáciám získavať dodatočné finančné prostriedky.

  Kto je na cestách a čo robí?

  On the Go je program Charitable Adult Rides & Services (CARS), ktorý prevádzkuje JFS. Spoločnosť CARS, založená v roku 2003, aby pomohla financovať programy a služby JFS, začala čoskoro pomáhať iným neziskovým organizáciám získavať dodatočné finančné prostriedky. Dnes je CARS uznávaným lídrom v odvetví darcovstva áut, ktorý poskytuje dodatočné príjmy viac ako 2 500 neziskovým organizáciám po celej krajine.

  Čo vidieť a robiť v San Diegu?

  Choďte do San Diega. San Diego je známe atrakciami, ako sú jeho úžasné pláže, štvrť Gaslamp, park Balboa, SeaWorld, staré mesto a zoologická záhrada v San Diegu. Avšak, existuje veľa vrstiev na najlepšie mesto Ameriky. Objavte vznikajúcu scénu remeselného piva pozdĺž koridoru 30th Street v North Parku.

  Latest articles

  More like this