More
  HomeZo sveta zvieratNová sezóna zoo

  Nová sezóna zoo

  Published on

  spot_img


  Vychádza 4. sezóna Zoo?

  Zistite, ako si Zoo stojí v porovnaní s ostatnými televíznymi reláciami CBS. 23. októbra 2017 bola ZOO zrušená, takže už nebude štvrtá sezóna.

  Prečo bola zoologická záhrada zrušená?

  Hovorca spoločnosti prezradil, že to bolo ťažké rozhodnutie. Hlavným dôvodom zrušenia relácie bola nízka sledovanosť. Relácia mohla získať len hodnotenie 0,51 v demografickej skupine 18-41 a len asi 2,56 milióna divákov. To bol výrazný pokles v porovnaní s predchádzajúcimi dvoma sezónami.16. 2020.

  Kde môžem sledovať zoo 4. sezónu?

  Sledujte 4. sezónu Zoo | Prime Video.

  Vráti sa Zoo v roku 2019?

  Letná dráma, ktorá mala uzavretú zmluvu o streamovaní s Netflixom, sa do siete nevráti.23 . 2017.

  Je Zoo na Netflixe dobrá?

  2. júla 2015 | Hodnotenie: 5/10 | Celá recenzia Zoo je zábavná dobrodružná séria s divokými zvieratami a vystrašením hnoja z ľudí, ktorá je ako stvorená pre čistý letný únik. Ak dokážete prehliadnuť absurdnú vedu za zápletkou, dôsledky takejto udalosti vytvárajú slušnú drámu.

  Bude 5. séria Zoo na Animal Planet?

  Piata séria seriálu THE ZOO sa začína špeciálnou dvojhodinovou premiérou v sobotu 9. októbra o 20:00 ET/PT, pričom nové epizódy sa budú vysielať každú nasledujúcu sobotu o 21:00 ET/PT. V nezabudnuteľnej premiére nájde v zoo domov húf nových fascinujúcich zvierat.

  Vráti sa Chloe živá v Zoo?

  Chloe zomrela po použití svojich schopností na vyliečenie Lexa. Bola mŕtva 18 hodín, kým sa vďaka svojej meteorickej sile vrátila k životu. Chloe mučil Ray, no prišiel Clark a oslobodil ju.6 . 2021.

  Aká je zoologická záhrada číslo 1 v Amerike?

  1 San Diego Zoo, USA.5

  Koľko sezón bude v zoo?

  Zoo mala premiéru 30. júna 2015 na CBS. CBS obnovila sériu na tretiu sezónu v auguste 2016, ktorá sa vysielala medzi 29. júnom a 21. septembrom 2017. 23. októbra 2017 CBS oznámila, že séria bola po troch sezónach zrušená.

  Je ZOO na Animal Planet zrušená?

  Zoo: Piata sezóna; Séria Animal Planet obnovená, návrat budúci mesiac (sledovať)

  Kedy vyjde 4. sezóna Zoo?

  Na sociálnych sieťach sa fanúšikovia spájajú, aby ovplyvnili rozhodnutie o predĺžení série. Ak sa filmová spoločnosť CBS a tvorcovia projektu rozhodnú predĺžiť Zoo do 4. sezóny, premiérové ​​uvedenie prvých epizód bude 30. júna 2018.

  Prečo bola 4. sezóna Zoo zrušená?

  Zoo zrušila CBS No Season 4. CBS zrušila Zoo po troch sezónach. Podľa THR sa sci-fi dráma pre 4. sériu nevráti: Vyrába sa interne v CBS Television Studios, dráma bola založená na bestselleri o vlne násilných útokov zvierat na ľudí od autora/výkonného producenta Jamesa Pattersona.

  Čo je to seriál Zoo?

  Zoo je americký dramatický seriál vysielaný na CBS v Amerike, založený na rovnomennom románe Jamesa Pattersona (tiež jedného z výkonných producentov) a Michaela Ledwidgea. Vysielal tri série po trinásť epizód. Séria sa sústreďuje na správy, že zvieratá na celom svete sa spojili, aby viedli útoky…

  Čo je televízna relácia Zoo?

  Zoo je americký dramatický televízny seriál založený na rovnomennom románe z roku 2012 od Jamesa Pattersona a Michaela Ledwidgea, ktorý tiež pôsobí ako výkonný producent seriálu, v ktorom hrajú James Wolk, Kristen Connolly, Nonso Anozie, Nora Arnezeder a Billy. Burke ako skupina rôznych profesionálov, ktorí…

  Latest articles

  More like this