More
  HomeZo sveta zvieratOtvorené termíny divokých dobrodružstiev

  Otvorené termíny divokých dobrodružstiev

  Published on

  spot_img


  Musíte na Wild Adventures nosiť masku?

  Musím si priniesť vlastnú masku? … Podľa aktualizovaných pokynov Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) môžu teraz plne zaočkovaní hostia navštíviť Wild Adventures a Splash Island bez nosenia masky alebo fyzického dištancovania.

  Kedy začínajú koncerty na Wild Adventures?

  O koľkej sú koncerty? Každý koncert sa začne o 20:00

  Je Wild Adventures otvorené, keď prší?

  Pre Wild Adventures aj Splash Island existujú pravidlá obliekania. Môžete si ich pozrieť na našej stránke Park Policy. Čo sa stane, keď prší? V závislosti od vážnosti počasia budú jazdy podľa toho odstavené a znovu otvorené hneď, ako to bude bezpečne možné.

  Je na Wild Adventures alkohol?

  Alkohol (chladiče budú skontrolované pri vstupe) Osobné plávacie zariadenia a dosky na telo. Baldachýny (pokiaľ nie sú na vyhradených miestach) BBQ (v parku sú k dispozícii BBQ na použitie.

  Čo môžete priniesť do Wild Adventures?

  Môžete priniesť chladničky, ľadové boxy, plastové a kovové nádoby (vrátane nápojov); nie je však dovolené vnášať alkohol, sklenené nádoby, rádiá alebo reproduktory.

  Čo si mám priniesť na Wild Adventures?

  Vo Wild Adventures sa vždy vyžaduje vhodné oblečenie. Žiadne plavky nie sú povolené, pokiaľ nie sú riadne zakryté tričkom, blúzkou alebo zakrytím plaviek. Do parku nebudú povolené ani nezakryté topy bikín a rozopnuté šortky. Vhodné plavky je možné nosiť len vo vodnom parku Splash Island.

  Hrá ZZ Top stále na Wild Adventures?

  (WALB) – Sobotňajší koncert ZZ Top vo Wild Adventures sa stále koná po smrti basgitaristu kapely. Dusty Hill, tiež jeden zo zakladajúcich členov kapely, zomrel vo veku 72 rokov. V stredu predstavitelia parku vydali nasledujúce vyhlásenie: Sme hlboko zarmútení správou o odchode Dusty Hilla.28 . 2021.

  O koľkej sú ohňostroje na Wild Adventures?

  9. júla od 21:00 do 23:00 4. júla osvetľuje nočnú oblohu veľkolepý ohňostroj na Deň nezávislosti Wild Adventures na oslavu štvrtého júla, na ktorú nezabudnete. To však nie je všetko!9 . 2021.

  Podáva Michigan Adventure alkohol?

  Michigan’s Adventure je posledný zábavný park, ktorý vlastní a prevádzkuje Cedar Fair, ktorý ponúka alkoholické nápoje. … Park je jediným zábavným parkom v Michigane, ktorý ponúka množstvo atrakcií vrátane drevenej horskej dráhy Shivering Timbers a zážitku z vodného parku s WildWater Adventure.22 2013 .

  Sú v hoteli Wild Adventures povolené domáce zvieratá?

  Nie sú povolené žiadne domáce zvieratá/psi okrem služobných psov.

  Môžete vrátiť vstupenky na Wild Adventures?

  Vstupenky sú nevratné, neprenosné a nevymieňajú sa. … Vstupenky budú zhabané, ak budú akokoľvek pozmenené. Vstupenky umožňujú držiteľom vstupeniek vstup do Nehnuteľností iba počas prevádzkových hodín príslušného Nehnuteľnosť.

  Kde sa nachádza Wild Adventures?

  Wild Adventures je zábavný park a vodný park, ktorý sa nachádza päť míľ od mesta Valdosta v štáte Georgia. Park začal v roku 1996 ako malá detská zoo a stal sa jedným z 50 najlepších zábavných parkov v Severnej Amerike.

  Kde je Wild Adventures na Floride?

  Wild Florida Adventures vlastní a prevádzkuje James „Brack“ Barker a ponúka výlety na kajaku s divou zverou v oblasti Lower Suwanee Refuge a Big Bend na malebnom pobreží Mexického zálivu na Floride.

  Čo je to divoké dobrodružstvo?

  Wild Adventures je zoologický zábavný park 5 míľ (8,0 km) južne od Valdosta, Georgia, Spojené štáty americké. Vlastní ho Herschend Family Entertainment. Park ponúka jazdy a atrakcie, vrátane ôsmich horských dráh, exotických zvierat, predstavení, vodného parku Splash Island a koncertov country, pop, rock, Christian,…

  Latest articles

  More like this