More
  HomeZo sveta zvieratPbs kids?trackid=sp-006

  Pbs kids?trackid=sp-006

  Published on

  spot_img


  Kde nájdem PBS Kids ID?

  Poznámka: Používajú to WFWA, WLJT, WSKG, WPTO, WETA (pri vysielaní v rámci národného kanála PBS), WTTW, WNPT a Idaho Public Television. Poznámka: Verzia Liberty’s Kids tohto ID je exkluzívna pre ThinkTV.

  Kedy vyšiel kanál PBS Kids?

  Značka PTV bola zrušená 5. septembra 1999 a od 6. septembra 1999 je oficiálne známa ako PBS Kids. Kanál PBS Kids bol spustený v rovnakom čase ako blok PBS Kids a fungoval šesť rokov a bol z veľkej časti financovaný poskytovateľ satelitnej TV DirecTV.

  Kde môžem sledovať PBS Kids na satelite?

  Satelitné služby PBS sú voľne a na národnej úrovni dostupné z určených vysielacích satelitov K s použitím voľne vysielaných satelitných parabol s veľkosťou len tri stopy a z určeného vysielacieho satelitu v pásme C (plánovanie). Programovanie PBS Kids cez týždeň na národnom satelitnom kanáli PBS. Miestne stanice môžu vysielať tieto programy naživo alebo s oneskorením.

  Aké sú všetky identifikátory rozvrhu PBS Kids?

  Next-On Idents. 1 pinball. Prvý rozvrhový ident pozostáva z hracieho automatu. Ruka potiahne rukoväť a pinball vyletí nahor a prejde rôznymi cestami. 2 Racecar donut. 3 Jack-In-The-Box (2000-te roky) 4 Bunch Bookworm.

  Latest articles

  More like this