More
  HomeZo sveta zvieratPracovné platy v ZOO

  Pracovné platy v ZOO

  Published on

  spot_img


  Prečo sú chovatelia tak málo platení?

  Veterinári zoo, napriek tomu, že sa musia vysporiadať s množstvom exotických tvorov, ktoré ich kolegovia pravdepodobne nikdy ani neuvidia, dostávajú najmenej peňazí – pravdepodobne preto, že zoologické záhrady jednoducho nemajú také prostriedky, aby zaplatili viac.6 . 2018.

  Je práca v zoo dobrá práca?

  Väčšina chovateľov zoologických záhrad má hlbokú a celoživotnú lásku k zvieratám a naozaj si užívajú ich každodennú starostlivosť. … Avšak aj pri obmedzenom kontakte sú vzťahy, ktoré vznikajú medzi chovateľmi zoo a zvieratami, o ktoré sa starajú, často silné a môžu byť tým najprínosnejším aspektom tejto práce.

  Aký je priemerný plat manažéra zoo?

  Často kladené otázky o platoch zoologickej spoločnosti v Londýne Priemerný plat manažéra aa je v Spojenom kráľovstve 45 650 ročne, čo je o 2 % viac ako priemerný plat zoologickej spoločnosti v Londýne 44 393 ročne za túto prácu.14 . 2021.

  Zarábajú chovatelia v zoologických záhradách dobré peniaze?

  Plat zookeepera, s titulom alebo bez neho, je v priemere 27 060 dolárov ročne, poznamenáva BLS. Priemerný plat zookeepera za hodinu je 13,01 USD. Päťdesiat percent správcov zoologických záhrad zarába niekde medzi 21 200 a 30 070 dolármi ročne, čo je pod celoštátnym priemerom 39 810 dolárov. Plat zoologickej záhrady sa tiež líši podľa štátu.

  Dokážete vyžiť z platu správcu zoologickej záhrady?

  Iste, môžete prežiť zo mzdy správcu zoologickej záhrady, ale zvyšok je na vás. … Ale, ako som povedal, pre tých z nás v teréne, ktorí to milujú, extra plat pochádza z iných výhod, ktoré dostávame. Napriek tomu, že ide o špecializovanú a náročnú prácu, mzda ošetrovateľa v zoologickej záhrade je na kvalifikovanú pozíciu akosi nízka.23 . 2015 .

  Akú kvalifikáciu potrebujem na prácu v zoologickej záhrade?

  Akú kvalifikáciu potrebujem, aby som mohol byť ošetrovateľom v zoologickej záhrade? Zvyčajne budete potrebovať aspoň 5 GCSE na 4. alebo vyššej úrovni vrátane angličtiny, matematiky a prírodných vied. Niektoré zoologické záhrady budú vyžadovať úroveň A a vysokoškolské vzdelanie v oblasti starostlivosti o zvieratá alebo vedy o zvieratách.

  Je ťažké získať prácu v zoo?

  Keďže väčšina týchto pozícií je populárna, často je viac uchádzačov ako pozícií. Mali by ste očakávať silnú konkurenciu a platy považované za nízke v pomere k úrovni vzdelania potrebného na ich vykonávanie. A tieto práce nie sú ľahké. Starostlivosť o zvieratá môže v niektorých situáciách vyžadovať nepretržitú pozornosť.

  Môžete byť ošetrovateľom v zoo bez diplomu?

  Aj keď neexistuje minimálna požiadavka na vzdelanie na to, aby ste sa stali ošetrovateľom zoologickej záhrady, bolo by výhodné získať bakalársky titul v odbore biológia alebo zoológia. … Spolu so skúsenosťami alebo vzdelaním od vás mnohí zamestnávatelia vyžadujú, aby ste prešli previerkou na zaistenie bezpečnosti ich zvierat.

  Latest articles

  More like this