More
  HomeZo sveta zvieratPracovné príležitosti vo voľnej prírode

  Pracovné príležitosti vo voľnej prírode

  Published on

  spot_img


  Sú žiadané pracovné miesta v prírode?

  Očakáva sa, že zamestnanosť zoológov a biológov voľne žijúcich živočíchov vzrastie od roku 2020 do roku 2030 o 5 percent, čo je pomalšie ako priemer pre všetky povolania. Napriek obmedzenému rastu zamestnanosti sa v priebehu desaťročia predpokladá každý rok v priemere asi 1 700 otvorení pre zoológov a biológov voľne žijúcich živočíchov.

  Ako získam prácu vo voľnej prírode?

  Kritériá oprávnenosti Lesníctvo v špecializáciách, ako je manažment lesov, komerčné lesníctvo, ekonomika lesov, drevárska veda a technológia, veda o divočine a veterinárna veda, vyžaduje B.Sc. Lesníctvo alebo absolvent v príbuzných odboroch. Postgraduálne programy v oblasti lesníctva alebo súvisiacich magisterských programov môžu získať titul Ph. D.

  Aká je najlepšie platená práca v prírode?

  Zoológovia a biológovia voľne žijúcich živočíchov študujú zvieratá a voľne žijúce zvieratá a ako interagujú s ich prostredím. Najlepšie zarábajú viac ako 100 000 dolárov ročne. Najviac peňazí zarábajú tí, ktorí pracujú v štátoch ako Maryland, Connecticut a Rhode Island.28 . 2017.

  Sú biológovia voľne žijúcich živočíchov žiadaní?

  Predpokladá sa, že zamestnanosť zoológov a biológov voľne žijúcich živočíchov vzrastie od roku 2019 do roku 2029 o 4 percentá, čo je približne tak rýchlo, ako je priemer pre všetky povolania. … Keďže však väčšina financií pochádza od vládnych agentúr, dopyt po zoológoch a biológoch voľne žijúcich živočíchov bude obmedzený rozpočtovými obmedzeniami.

  Latest articles

  More like this