More
  HomeZo sveta zvieratStarý morský lev

  Starý morský lev

  Published on

  spot_img


  Kde nájdem obrázky uškatcov?

  Prezrite si 30 502 dostupných fotografií a obrázkov tuleňov alebo vyhľadajte tulene alebo morské vydry a nájdite ďalšie skvelé fotografie a obrázky. Tuleň zvierat kreslená postavička vektorové ilustrácie. Kreslená postavička tuleňa. izolovaných na bielom pozadí. vektorové ilustrácie. stock ilustrácie uškatcov

  Aká je priemerná dĺžka života morského leva?

  Priemerná dĺžka života morského leva vo voľnej prírode je 18 rokov. V zajatí žijú v priemere 23 rokov. Morské levy sú klasifikované ako ohrozené druhy. Lov morských levov je obrovskou hrozbou pre ich prežitie. V niektorých oblastiach sú lovené ako zdroj potravy. Morský lev má okrem človeka iba dvoch ďalších predátorov.

  Kto sú levy vo filme Starec a more?

  Levy vo filme Starec a more. Prvá zmienka o levoch v novele prichádza krátko po začiatku príbehu, keď Hemingway cituje rybára Santiaga, ktorý hovorí svojmu mladému učňovi: „Keď som bol v tvojom veku, bol som pred sťažňom na štvorcovej zmanipulovanej lodi, ktorá bežala do Afriky. a večer som videl na plážach levy.“.

  Je ikona morského leva čierna alebo biela?

  Ikona morského leva na čiernobielom vektorovom pozadí Ikona morského leva na čiernobielom vektorovom pozadí. Táto vektorová ilustrácia obsahuje dve variácie ikony, jednu čiernu na svetlom pozadí vľavo a druhú verziu v bielej farbe na tmavom pozadí umiestnenú vpravo.

  Latest articles

  More like this