More
  HomeZo sveta zvieratStrážca zoologickej záhrady

  Strážca zoologickej záhrady

  Published on

  spot_img


  Čo potrebujete vedieť o Zoo Guardians?

  Pripojte sa k Zoo Guardians, mobilnej hre, v ktorej si hráči budujú svoje vlastné zoologické záhrady, interagujú so zvieratami prostredníctvom rozšírenej reality a zistite, aké druhy potrebujú, aby sa im darilo pod ľudskou starostlivosťou a vo voľnej prírode. Pod vedením svojich mentorov chovateľov zvierat si hráči môžu vybrať zo 67 druhov, ktoré si adoptujú, starajú sa o ne a chránia ich.

  Čo pre vás robí zoguard plus pre psov?

  Zoznámte sa s kvapalinou na ničenie parazitov 3:1: ZoGuard Plus pre psov! ZoGuard Plus for Dogs je veterinárnym lekárom odporúčaný liek pre psov, ktorý chráni vašich psov pred nebezpečnými vonkajšími parazitmi – blchami, kliešťami a žuvacími všami. ZoGuard Plus pre psov je mesačná terapia na mieste, ktorá tiež zabraňuje lymskej borelióze.

  Existuje bezplatná verzia Zoo Guardians?

  Zoo Guardians je zadarmo a je k dispozícii na stiahnutie ešte dnes. Ak chcete získať aktualizácie a spojiť sa s ostatnými hráčmi, sledujte #ZooGuardians na Facebooku, Instagrame a Twitteri. NOVÝ! Rozšírenie oceánov a pobreží

  Aký pes je Gabi zo zoo?

  Gabi (pes) Gabi (srbsky: ) bola sučka nemeckého ovčiaka, ktorá pracovala ako strážny pes v ZOO Belehrad, SR Srbsko, SFR Juhoslávia. Preslávila sa, keď ju 22. júna 1987 napadol jaguár, ktorý utiekol z klietky.

  Latest articles

  More like this