More
  HomeZo sveta zvieratStreamovanie 1. sezóny zoo

  Streamovanie 1. sezóny zoo

  Published on

  spot_img


  Koľko epizód je v zoo?

  Epizódy 1 First Blood 41m Zoológ Jackson Oz a novinár Jamie Campbell vyšetrujú prvé zlovestné útoky v tom, čo… 2 Fight or Flight 42m Jackson zachráni priateľa, ktorého ako rukojemníka držia levy. Medzitým Jamie a Mitch odhalia dôkazy o… 3 The Silence of the Cicadas Viac …

  Kto je Jackson Oz v 1. sezóne zoo?

  Mladý rebelský zoológ Jackson Oz (James Wolk) si počas svojich dní na safari v Afrike začína všímať výrazné zmeny v správaní zvierat. Keď v 1. sezóne vypukne po celom svete vlna násilných útokov zvierat, Oz ich začne spájať s kontroverznými teóriami svojho zosnulého otca.

  Kto sú herci vo filme Zoo?

  Keď živočíšne druhy na celom svete začnú útočiť na ľudí, kontroverzný zoológ Jackson Oz sa pokúsi odhaliť príčinu náhlej zmeny. Hrajú: James Wolk, Kristen Connolly, Nonso Anozie Tvorcovia: Scott Rosenberg, Andr Nemec, Josh Appelbaum, Jeff Pinkner Sledujte všetko, čo chcete.

  Je zoologická záhrada založená na skutočnom príbehu?

  Zoo, založený na najpredávanejšom románe číslo 1 od Jamesa Pattersona, je globálny triler o vlne násilných útokov zvierat na ľudí, ktoré zaplavujú planétu. Objednaním alebo prezeraním súhlasíte s našimi Podmienkami. Predáva Amazon.com Services LLC.

  Latest articles

  More like this