More
  HomeZo sveta zvieratStreamovanie videí

  Streamovanie videí

  Published on

  spot_img


  Existujú nejaké služby na streamovanie videa, ktoré sú bezplatné?

  Bezplatné služby streamovania videa sú vítanou úľavou pre spotrebiteľov, ktorí si dávajú pozor na rozpočet, ale nečakajte veľa originálov alebo najnovších vymožeností. Napriek tomu sú to dobré možnosti pre voľnú zábavu. Chyba!

  Kde môžem sledovať videá na svojom počítači?

  Či už ste doma, v práci alebo na cestách, každý má bezproblémový zážitok z videa na webe a v mobilných aplikáciách. Sledujte videá z celej vašej organizácie v aplikácii Stream alebo v iných aplikáciách, ktoré používate každý deň, kedykoľvek a na akomkoľvek zariadení.

  Čo robiť, ak máte problémy so streamovaním videí?

  1. Kliknite na „Prispôsobiť a ovládať Google Chrome“ (v pravom hornom rohu) a vyberte nastavenia 2. V dolnej časti vyberte „Zobraziť rozšírené nastavenia“ 3. V časti „Systém“ nájdite „použiť hardvérovú akceleráciu, keď je k dispozícii“ a začiarknite políčko 4. Reštartujte Chrome 1. Kliknite na „Nástroje“ a vyberte „Možnosti“. 2. Vyberte „Rozšírené“ a potom kartu „Všeobecné“ 3.

  Ktorá je najlepšia streamovacia služba pre TV?

  Peacock, Pluto TV a Xumo zaberajú zvláštny hybridný priestor. Všetky tieto služby primárne ponúkajú nepretržite streamované kanály predprogramovaných klipov a komentárov, ale majú niekoľko vybraných živých správ a športových komentárov.

  Latest articles

  More like this