More
  HomeZo sveta zvieratVstupenka do zoologickej záhrady v San Diegu

  Vstupenka do zoologickej záhrady v San Diegu

  Published on

  spot_img


  Potrebujete rezerváciu do San Diego Zoo?

  Potrebujem na návštevu členskú rezerváciu? Od 15. júna už nie je potrebná členská rezervácia na návštevu ZOO alebo Safari parku. Ak už rezerváciu máte, bude rešpektovaná a na jej zrušenie nie je potrebná žiadna iná akcia.

  Platnosť vstupeniek do San Diego Zoo vyprší?

  Zahŕňa: Jedna návšteva zoo v San Diegu a jedna návšteva safari parku zoo v San Diegu -alebo- dve návštevy zoo v San Diegu -alebo- dve návštevy safari parku zoo v San Diegu. Platnosť vstupeniek zakúpených online vyprší jeden rok od dátumu zakúpenia.

  Dostávajú členovia San Diego Zoo zľavy?

  Členovia San Diego Zoo Wildlife Alliance majú nárok na Wild Perks. Jednoducho ukážte svoju členskú kartu a získajte neuveriteľné zľavy od 5 % do 20 % v závislosti od úrovne vášho členstva. Užite si úspory na jedle, tovare a ďalších!

  Existuje zľava pre seniorov pre Zoo v San Diegu?

  10% jednodňová zľava pre seniorov, ale musíte si kúpiť osobne, aby ste sa mohli preukázať preukazom totožnosti.

  Je lepšia San Diego Zoo alebo Safari?

  Zoologická záhrada v San Diegu sa nachádza neďaleko centra San Diega a je domovom viacerých zvierat na menšom priestore. San Diego Zoo Safari Park sa nachádza v Escondido a zameriava sa viac na väčšie africké a ázijské zvieratá, pretože má výrazne väčšiu výmeru.8 2021.

  Čo by ste si mali priniesť do zoo v San Diegu?

  pri otvorení parku, ak je to možné. … Noste pohodlné oblečenie a vychádzkovú obuv a vezmite so sebou kočík pre mladšie deti, ktoré nebudú môcť celý deň chodiť po parku. … uterák pre deti, ktoré sa chcú poriadne vyblbnúť v Savanna Cool Zone. vodu a piknikový obed, ak si neplánujete kúpiť obed v parku. …

  Aká je najlepšia zoologická záhrada v San Diegu?

  1. San Diego Zoo, CA, USA. Vzhľadom na to, že sa znova a znova objavuje na zoznamoch, možno s istotou povedať, že zoologická záhrada v San Diegu je najlepšou zoologickou záhradou na svete. Zoologická záhrada bola založená v roku 1916 a v súčasnosti ju spravuje Zoologická spoločnosť v San Diegu.

  Kedy sa zoologická záhrada v San Diegu otvára a zatvára?

  Hodiny operácie. Zoologická záhrada v San Diegu je otvorená od 9:00 do 21:00 v lete, od 9:00 do 18:00 na jar a na jeseň a od 9:00 do 17:00 v zime.

  Latest articles

  More like this