More
  HomeZo sveta zvieratVysielací čas televíznej relácie zoo

  Vysielací čas televíznej relácie zoo

  Published on

  spot_img


  Prečo bola ZOO zrušená?

  Hovorca spoločnosti prezradil, že to bolo ťažké rozhodnutie. Hlavným dôvodom zrušenia relácie bola nízka sledovanosť. Relácia mohla získať len hodnotenie 0,51 v demografickej skupine 18-41 a len asi 2,56 milióna divákov. To bol výrazný pokles v porovnaní s predchádzajúcimi dvoma sezónami.16. 2020.

  Je séria Zoo kompletná?

  CBS zatvára svoju zoologickú záhradu. Sieť sa rozhodla po troch sezónach zrušiť letný scenáristický dramatický seriál s Jamesom Wolkom v hlavnej úlohe. … Zoo mala v tretej sezóne priemernú sledovanosť 2,65 milióna divákov, čo je o takmer 2 milióny divákov menej ako v druhej sezóne, ktorá mala v priemere 4,45 milióna divákov.23 . 2017.

  Koľko stojí vstupné do zoologickej záhrady v Johannesburgu?

  Cena: R250 – dospelí (Early Bird) R300 – dospelí. R100 – deti vo veku 5 – 15 rokov.

  Kde môžem sledovať Animal Planet Zoo?

  Ak v súčasnosti máte poskytovateľa káblovej televízie, všetky epizódy si môžete bezplatne pozrieť na webovej stránke alebo v aplikácii Animal Planet. V podstate jediné ďalšie možnosti streamovania sú na Google Play a Vudu a budete za ne musieť zaplatiť.25 . 2020.

  Je televízny seriál Zoo Time na IMDb?

  Prosím skúste znova! VEDEL SI? Vráťte čas a vydajte sa na pláž s niektorými z našich obľúbených klasických hollywoodskych hviezd. Ponorte sa späť do svojich obľúbených, keď zhrnieme všetky najlepšie seriály, ktoré sa vrátia do televízie a vysielajú sa v roku 2021. Chcete zdieľať hodnotenie IMDb na svojej vlastnej stránke?

  Kedy sa na CBS začína 4. sezóna Zoo?

  Zoo Season 4: Release Date, Time & TV Channel Zoo je americká dramatická televízna šou, ktorú vytvoril Josh Appelbaum, Andr Nemecand je produkovaný Midnight Radio, James Patterson Entertainment, CBS Television Studios.

  Kedy vznikla zoologická záhrada na Animal Planet?

  Zoo sa stala veľkým hitom pre Animal Planet, keď mala premiéru vo februári 2017. Počas jej trvania bola zaznamenaná sledovanosť viac ako 1,1 milióna. A našťastie čísla v priebehu ročných období len narástli. Preto sme si istí, že čoskoro budeme počuť správy o ďalšej sezóne.

  Kto sú herci v televíznom seriáli Zoo?

  Zoologická záhrada. (TV seriál) Zoo je americký dramatický televízny seriál založený na rovnomennom románe z roku 2012 od Jamesa Pattersona a Michaela Ledwidgea, pričom prvý z nich tiež slúži ako výkonný producent seriálu, v ktorom hrajú James Wolk, Kristen Connolly, Nonso Anozie, Nora Arnezeder a Billy Burke ako skupina rôznych profesionálov, ktorí vyšetrujú…

  Latest articles

  More like this