More
  HomeZo sveta zvieratWebové hry pre batoľatá

  Webové hry pre batoľatá

  Published on

  spot_img


  Je v poriadku kričať na batoľa?

  Nový výskum naznačuje, že kričať na deti môže byť rovnako škodlivé ako udierať ich; v dvojročnej štúdii sa zistilo, že účinky tvrdej fyzickej a verbálnej disciplíny sú desivo podobné. Dieťa, na ktoré kričia, s väčšou pravdepodobnosťou prejaví problémové správanie, čím vyvolá viac kriku.

  Aké sú najlepšie online hry pre deti?

  Club Penguin Club Penguin je jedným z najobľúbenejších online herných svetov pre deti s rovnakým dôrazom na bezpečnosť a zábavu. Hráči si vytvoria farebného avatara tučniaka, aby sa mohli zúčastniť rôznych aktivít s priateľmi, a môžu tiež používať filtrované funkcie chatu.

  Aké sú zábavné webové stránky pre deti?

  1. PEEP a veľký svet. PEEP and the Big Wide World je zábavná a interaktívna vzdelávacia stránka pre troj- až päťročné deti. Stránka má veľa možností pre najmenších a rodičom poskytuje množstvo vzdelávacích zdrojov. Sú tu maľovanky spolu s hrami a stránka ponúka aktivity, ktoré môžu rodičia a deti robiť offline.

  Aké sú najlepšie hry pre 5 ročné dieťa?

  Najlepšie stolové hry pre päťročných Päť recenzií 1. Sekvencia pre deti od Jaxa Najlepšia adaptovaná klasická stolová hra pre deti 2. Stack Up! od Peaceable Kingdom Najlepšia viacúrovňová stolová hra 3. Drevené stohovacie stavebné kocky od Lewa Najlepšia hra podľa farieb 4. Jumpin Monkeys od Pressmana Najlepšia akčná stolová hra

  Aké zábavné hry sa môžu hrať pre deti?

  Medzi obľúbené detské hry patria: Bloxorz, Red Remover, Flight, Bloons Tower Defense 5, ďalšie hry Kids Tower Defense, matematické hry a mnohé ďalšie. Dúfame, že sa zabavíte pri hraní niektorých školských hier a neváhajte nám dať vedieť o akýchkoľvek hrách, ktoré by ste chceli vidieť na webovej stránke.

  Latest articles

  More like this