More
  HomeZo sveta zvieratWebový tréner pozemnej navigácie

  Webový tréner pozemnej navigácie

  Published on

  spot_img


  Čo je výcvik pozemnej navigácie?

  Pozemná navigácia je disciplína sledovania trasy neznámym terénom pešo alebo autom s použitím máp s odkazom na terén, kompasu a iných navigačných nástrojov. … Pozemná navigácia je základnou vojenskou disciplínou, ktorá využíva kurzy, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou vojenského výcviku.

  Aké sú tri spôsoby pozemnej navigácie?

  Všetko v pozemnej navigácii začína azimutom. Azimut je horizontálny uhol meraný v smere hodinových ručičiek v stupňoch alebo milách medzi referenčným smerom a priamkou k pozorovanému alebo určenému bodu. Existujú tri základné smery alebo azimuty: skutočný, mriežkový a magnetický. Armáda používa azimuty na vyjadrenie smeru.

  Čo je samoopravný kurz pozemnej navigácie?

  4. 0. CPT (Pripojte sa a uvidíte) Samoopravný kurz je taký, že body majú na sebe mriežky. Ak nájdete nejaké body, budete môcť nájsť svoju polohu na mape.

  Kde môžem získať 1 50 000 máp?

  Vyhľadajte tlačidlo Zahraničné mapy NGA (zahŕňa domáce mapy NGA). V poli „Filtrovať podľa krajiny“ vyberte USA a príslušný štát. Kliknutím na +ZOBRAZIŤ FILTRE prepnete na ďalšie filtre. V časti „Iné filtre“ použite rozbaľovaciu ponuku v poli Mierka mapy na výber 1:50 000 (je v hornej časti zoznamu).

  Je Land NAV jednoduché?

  Pozrite, ako sme už mnohokrát povedali, kurz pozemnej navigácie nie je vtip. Je to ťažké, je to najťažší kurz individuálnej pozemnej navigácie, aký nájdete v americkej armáde. … Pozemná navigácia je jednou z tých zručností, ktoré síce nie je ťažké naučiť sa základy, no ich zvládnutie si vyžaduje prax.

  Aký význam má pozemná navigácia?

  Je dôležité poznať pozemnú navigáciu, pretože keď ste v teréne, musíte byť schopní presne určiť, kde sú potrebné určité veci a kde musia ísť jednotky. V zámorí je možné, že sa dostanú do situácie, keď nebudú mať GPS, povedal Sgt.25. 2018.

  Učíte sa land navigáciu v základnom výcviku?

  Americká armáda bude v podstate pokračovať vo „trénovaní“ regrútov v pozemnej navigácii počas základného výcviku, ale už to nebude zručnosť, ktorá si vyžaduje „kvalifikáciu“. Inými slovami, regrúti už nebudú testovaní na pozemnej navigácii, aby absolvovali základný výcvik, ak tomu správne rozumiem.3. 2018.

  Latest articles

  More like this