More
  HomeZo sveta zvieratZázraky hodín divokej zveri

  Zázraky hodín divokej zveri

  Published on

  spot_img


  Ako dlho trvá Wonders of Wildlife?

  Ako dlho trvá vidieť Wonders of Wildlife? Wonders of Wildlife obsahuje viac ako 2,5 míle pôsobivých exponátov a zážitkov. Odporúčame nechať si na zážitok 3-4 hodiny.

  Stojí Wonders of Wildlife za tie peniaze?

  To veľmi stojí za vstupné. Ukážky sú veľmi vzdelávacie a mimoriadne. Malý Bobby sa zabaví rovnako ako babička Sue. Wonders of Wildlife si zamiluje celá rodina.

  Koľko stojí ísť do akvária v Springfielde, Missouri?

  Vstupenka na prezeranie akvária je 29,95 USD a na prezeranie galérií voľne žijúcich živočíchov je vstupenka 14,95 USD. Deti do 4 rokov sú zdarma. Kombinovaný lístok pre deti vo veku 4-11 rokov je 23,95 USD. Len pre akvárium stojí lístok 19,95 USD a len pre galériu divokej zveri je lístok 9,95,6 USD. 2017.

  Koľko stojí vstup do akvária Bass Pro?

  Akvárium len 29,95 dospelí, 19,95 deti. Kombinovaný lístok 39,95 dospelí, 23,95 deti. Vek 65 a viac rokov, aktívna služba a veteráni zľava 10 %.

  Kedy sa otvárajú divy Národného múzea divokej zveri?

  Piatok OTVORENÉ 9:00-19:00 Sobota OTVORENÉ 9:00-19:00 Nedeľa OTVORENÉ 9:00-19:00 Pondelok OTVORENÉ 9:00-19:00 hod.

  Je pri divoch divokej prírody bezplatné parkovanie?

  Bezplatné parkovanie je k dispozícii pred Bass Pro Shops Outdoor World a mimo Aquariums Great Oceans Hall. Rezervujte si vstupenky online a navštívte Národné múzeum a akvárium Wonders of Wildlife! Vstupenky zakúpené v predpredaji online budú vždy lacnejšie ako vstupenky zakúpené osobne v deň vašej návštevy.

  Čo robiť v divoch divokej prírody?

  Wonders of Wildlife ponúka jedinečné vzdelávacie zážitky a exkurzie pre všetky vekové kategórie. Pozrite si naše príležitosti na objavovanie prírody a bližšie informácie o divočine. Zistite, ako sa môžete zapojiť do našich dobrovoľníckych príležitostí. Pomôžte podporiť prebiehajúce snahy o zachovanie pre budúce generácie.

  Ako dlho trvá vidieť zázraky divokej prírody?

  Môžete to urobiť za kratší čas, ale ak chcete celý zážitok, 2-3 hodiny by boli skutočne najlepšie. Veľmi veľká budova s ​​rôznymi vodnými živočíchmi. Interaktívne pre deti. Niektoré z nádrží neboli dostatočne osvetlené, aby videli, čo sa v nich nachádza.

  Latest articles

  More like this