More
  HomeZo sveta zvieratZľavnené letenky Old globe san diego

  Zľavnené letenky Old globe san diego

  Published on

  spot_img


  Koľko stoja lístky na Old Globe?

  Ak privediete hosťa, ktorý má 30 alebo viac rokov, bude potrebovať vstupenku s pravidelnou cenou, ktorá začína na 30 USD na väčšinu produkcií. Vstupenky sú neprenosné, zľavnené vstupenky môže využiť len osoba vo veku 18-29 rokov. Vstupenky sú k dispozícii na vyzdvihnutie hodinu pred začiatkom predstavenia.

  Čo sa stalo so Starým glóbusom?

  29. júna 1613 sa divadlo Globe rozhorelo počas predstavenia Henricha VIII. Divadelné delo spustené počas predstavenia zlyhalo, zapálilo drevené trámy a slamu. … Rovnako ako všetky ostatné divadlá v Londýne, aj Globe zatvorili puritáni v roku 1642.

  Kde bolo postavené druhé divadlo Globe?

  Po tom, čo pri požiari strechy zhorelo prvé glóbusové divadlo, bolo toto divadlo postavené s nehorľavou strechou. Bol postavený na odpornejšej časti mesta, známej ako Bankside.

  Čo signalizovalo začiatok hry?

  Čo signalizovalo, že hra sa čoskoro začne. Zaznel výstrel z dela, ktorý oznámil, že predstavenia sa čoskoro začnú. … Ak sa divákom nepáčila hra, ktorú videli, kričali a hádzali veci po hercoch na javisku.

  Čím sa divadlo ako Globe líšilo od krytého divadla?

  Veľké otvorené divadlá ako Globe sú úžasné v správnom počasí, ale kryté divadlá môžu fungovať celoročne, mimo slnka, vetra a dažďa. Ponúkajú aj intímnejšie prostredie s využitím umelého svetla.

  Prečo je dnes Globe taký slávny?

  The Globe je známy vďaka účasti Williama Shakespeara (15641616) v ňom. V 90. rokoch 16. storočia vypuknutie moru prinútilo úrady zatvoriť londýnske divadlá. V tom čase bol Shakespeare členom hereckého súboru Lord Chamberlain’s Men.

  Môžete si vziať jedlo do glóbusového divadla?

  V divadle Globe nie je povolené sklo. Položky by sa nemali umiestňovať na javisko. Nápoje si môžete vziať do Sam Wanamaker Playhouse, ale poháre a sklenené fľaše nie sú v hľadisku povolené. Do posluchárne sa nesmie brať jedlo.“

  Čo sa stane, ak v divadle Globe prší?

  Ak prší, ľudia na podlahe (stojaci) zmoknú a ľudia v lavičkách nebudú, pretože sú pod strechou. pred viac ako rokom. pred viac ako rokom. Je tu kryté sedenie a pred pódiom je otvorený priestor len na státie.

  Kde je najlepšie miesto na sedenie v divadle Globe?

  Musíte byť v strede zemegule, takže sedadlá v strednej galérii, ak sú centrálne, znejú najlepšie. Ak pod „posledným radom“ myslíte zadný rad, potom je to dobré, pretože sa máte o čo oprieť.

  Kedy sa otvára divadlo Old Globe v parku Balboa?

  The Old Globe dnes oznámil plány na dlho očakávané úplné znovuotvorenie svojich troch divadiel v parku Balboa. Od 4. júna sa budú môcť diváci opäť stretnúť v exteriérovom divadle Globes a v septembri v dvoch krytých divadlách.

  Aké je najlepšie hodnotenie Starého glóbusu?

  The Old Globe získal najvyššie hodnotenie za transparentnosť od spoločností Guidestar a Charity Navigator. Vitajte späť v starom svete! Pridajte sa k nám ešte dnes! Filmy, kabarety, podujatia Arts Engagement a ďalšie živé vystúpenia! Predstavenie originálnych rekvizít, kostýmov, fotografií a efemér z archívov Globes. Slovo hore! Živé myslenie Shakespeare LÁSKA!

  Kto je riaditeľom Starého glóbusu?

  The Old Globe pokračuje vo svojej letnej ponuke vonku, keďže umelecký riaditeľ Erna Finci Viterbi Barry Edelstein režíruje a hosťuje Thinking Shakespeare LOVE!, oslavu lásky v hrách, básňach a piesňach Shakespeara. The Old Globe dnes oznámil plány na dlho očakávané úplné znovuotvorenie svojich troch divadiel v parku Balboa.

  Kedy odovzdať hlasovacie lístky v Starom glóbuse?

  Starý glóbus v Balboa Parku bude slúžiť ako oficiálne miesto na odovzdanie poštových volieb pre prezidentské všeobecné voľby v roku 2020 od utorka 6. októbra do utorka 3. novembra. Viac podrobností tu. Slovo hore! Naživo Pridajte sa k nám! Na tomto mieste: Stalo sa to tu!

  Latest articles

  More like this