More
  HomeZo sveta zvieratZoo vystavuje dizajnérske práce

  Zoo vystavuje dizajnérske práce

  Published on

  spot_img


  Koľko zarábajú dizajnéri zoologických záhrad?

  Priemerný ročný príjem sa pohybuje okolo 63 000 dolárov ročne alebo 30 dolárov za hodinu. Ťažkosti: Kariéra v oblasti dizajnu a konštrukcie vždy zahŕňa dlhé hodiny a prísne termíny.

  Ako sa stanete odborníkom na biotopy?

  Požiadavky na vzdelanie: Na to, aby ste sa stali špecialistom na biotopy, sa nevyžaduje žiadny špecifický kurz ani študijný program. Uchádzači však musia získať riadne postsekundárne vzdelanie s predmetmi súvisiacimi s filantropiou, sociálnym zabezpečením a behaviorálnymi štúdiami. Praktický výcvik je nevyhnutný na to, aby ste sa stali špecialistom na biotopy alebo dizajnérom zoo.

  Ako sa môžem stať dizajnérom akvária?

  Väčšina z týchto návrhárov/staviteľov akvárií sa zaškolí prácou pre etablované spoločnosti zaoberajúce sa návrhom akvárií. Dizajnéri akvárií, ktorí sa zameriavajú na veľké projekty pre akváriá, zoologické záhrady alebo zvieracie parky, majú zvyčajne pokročilejší bakalársky titul v odbore architektúra, zoológia alebo softvér na počítačom podporovaný dizajn (CAD).

  Čo je to biotop špecialista?

  Špecialista na biotopy sa zameriava na návrh a výstavbu biotopov pre zvieratá, vo všeobecnosti v zoologických záhradách, akváriách alebo múzeách, ale aj v prírodnom prostredí na chránených územiach. … Študovať biotopy konkrétnych živočíšnych druhov vo voľnej prírode za účelom zlepšenia alebo obnovy týchto biotopov v kontrolovanom prostredí.

  Aké pracovné miesta sú dostupné v Zoo Woodland Park?

  Ako prostredie 24/7 máme rôzne kariérne príležitosti vrátane pozícií v oblasti manažmentu zvierat, rozvoja, vzdelávania, zariadení, záhradníctva, služieb pre hostí, informačných technológií, marketingu, maloobchodu, bezpečnosti a ďalších. V zoo je zamestnanie viac ako len práca.

  Aký druh práce robí pja pre zoologické záhrady?

  Snažíme sa navrhnúť tie najlepšie exponáty pre zvieratá, hostí a personál. PJA ponúka odborné znalosti v oblasti architektúry, krajinnej architektúry, zoologického a botanického dizajnu, plánovania zábavy a hlavného plánovania. „S PJA spolupracujeme už mnoho rokov, pretože nám poskytujú neustále jedinečné, pútavé a premyslené riešenia dizajnu zoo.“

  Ako získať tieň práce v zoo?

  Nie sme schopní koordinovať žiadosti o tieňové úlohy z dôvodu množstva žiadostí, problémov s plánovaním a bezpečnostných problémov. Pre viac informácií navštívte Zoo Kariéra. Príležitostne môžu chovatelia absolvovať e-mailové rozhovory o svojom povolaní. Ak chcete požiadať o e-mailový rozhovor, kontaktujte prosím zooinfo@zoo.org.

  Prečo chcete pracovať v ZOO?

  V zoo je zamestnanie viac ako len práca. Zamestnanci môžu rozvíjať svoje vnímanie zvierat, prírodného sveta a potreby ochrany na miestnej a globálnej úrovni, pričom svojimi špecifickými schopnosťami a talentom prispievajú k nášmu poslaniu:

  Latest articles

  More like this