More
  HomeZo sveta zvieratŽraloky vhodné pre deti

  Žraloky vhodné pre deti

  Published on

  spot_img


  Aké sú zábavné fakty o žralokoch pre deti?

  Zábavné fakty o žralokoch pre deti. V kalných vodách hlbín je ťažké vidieť, ale žraloky majú vynikajúci zrak. Ich nočné videnie je lepšie ako u mačiek alebo vlkov. Čuch žralokov je 10 000-krát lepší ako ľudský. Žraloky dokážu rozpoznať elektrické impulzy vrátane tlkotu srdca iných zvierat.

  Koľko musíte mať rokov, aby ste mohli sledovať žraloka Kennyho?

  Aj keď sa Kennyho život v žiadnom prípade nepodobá na život skutočného žraloka, táto zbierka obsahuje bonusovú funkciu o žralokoch. Predstavenie sa odporúča pre deti vo veku od 7 rokov. Relácia sa vysielala na Discovery Kids v rokoch 2003-2006 a niekoľko dielov epizód je dostupných na DVD.

  Existujú nejaké filmy so žralokmi?

  Ak je vaše dieťa fascinované žralokmi, tu je niekoľko filmov a relácií pre deti, ktoré predstavujú najobávanejších predátorov oceánu. Od animovaných filmov s postavičkami žralokov až po fascinujúce a náučné dokumenty o žralokoch – nájdete tu jedlo o žralokoch pre deti rôzneho veku a záujmov.

  Aký druh filmu je Príbeh žraloka pre deti?

  Shark Tale je hodnotený ako PG pre mierny jazyk a hrubý humor a jazyk a narážky robia film menej vhodný pre veľmi malé deti, a to aj napriek pestrým animáciám a komediálnym postavám. Kenny the Shark je animovaný seriál Discovery Kids o dievčati, ktoré chová žraloka tigrieho ako domáceho maznáčika.

  Latest articles

  More like this